Ontmoetingscentrum Runkst ( Hasselt ) vzw
Verenigingen
Aquariumclub Tanichthys Hasselt vzw Voorzitter: Ludo Jermei Runkstersteenweg 33 3500 Hasselt email: ludo.jermei@tanichthys.be
Black Hawk Country Dancers Voorzitter: Marijke Forier email: marijke.forier@telenet.be Secretaris: Natacha Ventura mail:natachaventura@hotmail.com
Bondsleider : Maxime Bosmans bosmans.maxime@gmail.com Ianthe Goossens ianthe.goossens@live.be web: www.ksarunkst.be
Femma Runkst Voorzitter: Cecile Dekeersmaeker Runkstersteenweg 147,3500 Hasselt email: cecile.dekeersmaeker@telenet.be
KWB Runkst Voorzitter: Louis Van Osta Haarbemdenstraat 64 bus 1,3500 Hasselt email: louis.van.osta@telenet.be
MVHS Muziekvereniging “Het Spoor “ Voorzitter: Jos Bormans email : josbormans@telenet.be Alda Weerts email: Alda.weerts@live.be
OKRA Runkst Voorzitter: Francine Neven email : nevenfrancine@gmail.com Secretaris : email:
Samana Runkst Ziekenzorg Voorzitter: Paul Gijbels email : gijbels-nysen.paul@telenet.be Secretaris: email:
Samana Recreon ziekenzorg Voorzitter: Paula Timmermans email : paula_timmermans@hotmail.com Secretaris :
Trotters wandelclub Voorzitter: Etienne de Tant email : etienne.de.tant@telenet.be Secretaris : Werner Achten email: werner.achten@gmail.com
KSA RUNKST
LOGOTYPE
© Irure ut pariatur ad ea in ut in et. In incididunt sed tempor
Ontmoetingscentrum Runkst ( Hasselt ) vzw
Aquariumclub Tanichthys Hasselt vzw Voorzitter: Ludo Jermei Runkstersteenweg 33 3500 Hasselt email: ludo.jermei@tanichthys.be
Femma Runkst Voorzitter: Cecile Dekeersmaeker Runkstersteenweg 147,3500 Hasselt email: cecile.dekeersmaeker@telenet.be
KWB Runkst Voorzitter: Louis Van Osta Haarbemdenstraat 64 bus 1,3500 Hasselt email: louis.van.osta@telenet.be
OKRA Runkst Voorzitter: Francine Neven email : nevenfrancine@gmail.com Secretaris : email:
Samana Recreon ziekenzorg Voorzitter: Paula Timmermans email : paula_timmermans@hotmail.com Secretaris :